• Wpisów:2882
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:197 dni temu
  • Licznik odwiedzin:652 811 / 3484 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Frenczyk i opalizujące niteczki.
 

 
Frenczyk i różowe kwiatuszki
 

 
pazurki mojej koleżanki. Neon pink, różowy brokat i panterka
 

 
A to mój kochany Skarbek tutaj ma 5 tygodni
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
Frencz i srebrne romby.
 

 
Brokat i pantera
 

 
frencz na naturalnych paznokciach.
 

 
Neon pink i brokacik
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
I na koniec tęcza
 

 
Historia powstania tipsów:

W roku 1954 filadelfijski profesor i dentysta Fred Slack podczas pracy bardzo mocno skaleczył się w palec dłoni, uszkadzając również paznokieć. Uniemożliwiało mu to pracę, więc dociął fragment materiału do kształtu zbliżonego do paznokcia i delikatnie przykleił do opuszka. W taki sposób powstała pierwsza forma służąca do przedłużania paznokci – a razem z nią nowa technologia, ponieważ pomysłowy dentysta na miejsce urazu nałożył materiał akrylowy służący do uzupełniania ubytków w zębach, uformował go, opiłował, oszlifował nadając masie kształt zbliżony do naturalnego paznokcia. Do pierwszych, nowatorskich doświadczeń z utwardzaniem i przedłużaniem paznokci Fred używał wymyślonej przez siebie formy i materiału dentystycznego – masy akrylowej. Rezultaty, które otrzymywał, były zaskakująco skuteczne, aczkolwiek wymagające czasu. Wkrótce zaprosił do współpracy brata Toma, również dentystę. Bracia opatentowali swój wynalazek – zestaw akrylowy zawierający masę akrylową i formy do modelowania paznokci. Produkt ten przedstawiono jako markę „Patti Nails” – był to rok 1957. Pierwsze materiały do przedłużania paznokci nie były wysokiej jakości, a wykonane paznokcie dalekie od ideału. Nałożenie masy i jej utwardzenie zajmowały bardzo dużo czasu, nakładaną masę trudno było kontrolować, a opracowywanie jej nie było komfortowe zarówno dla klientki, jak i stylisty.

nieźle
  • awatar Malwina Korczyk(MALI): i kto by pomyślał,że to facet wymyślił przecież teraz to jest typowo damskie zajęcie ciekawe... ;-)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Niestety muszę po raz kolejny zablokować komentarze od ,,gości" ponieważ ludzie są tak złośliwi, że nawet nie chce mi się czytać tych głupot jakie potrafią pisać. Dlatego jeśli ktoś chce komentować to proszę bardzo, ale tylko zalogowane osoby.
Pozdrawiam,
Monika.
  • awatar Iza Ziomek: no nareszcie!
  • awatar Malwina Korczyk(MALI): WCALE CI SIE MONIA NIE DZIWIE TEZ TAK MIAŁAM LUDZIE SĄ BARDZO ZŁOŚLIWI, MOŻNA WYDAĆ SUBIEKTYWNA OPINIE,KTÓRA NIKOGO NIE URAZI ALE PISAĆ GŁUPOTY LUB OBRAŻAĆ TO JUŻ JEST HAMSTWO TAK TRZYMAJ I NIE PRZEJMUJ SIE ;-)))
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
różowe migdałki
  • awatar Gość: Śliczne,dlaczego pani nie mieszka w Poznaniu:(
  • awatar Diamond´s Eyes: ladniutkie...takie delikatne:)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
i tutaj też naturalki Frencz z białym brokatem i różowe niteczki
 

 
kamuflaż, frencz i srebrne kwiatuszki
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
cieniowane brokaty czarny i srebrny i cyrkonie sv
 

 
Moje naturalki
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›